Úvod

Nabídka

Akce

Fotogalerie

Kontakt


Co je Montessori?

Co je Montessori?
Chcete se dozvědět více o Montessori pedagogice? Uspořádejte u vás besedu, kterou přijede lektorovat náš lektor. Beseda zejména pro rodiče malých dětí, ale i pedagogy o tom, co je Montessori pedagogika, v čem jsou její specifika, čím může prospět dítěti, v čem ho rozvinout, co jsou Montessori pomůcky a jaké z nich si můžete připravit pro své dítě i doma? Spojeno s praktickými ukázkami. Celková délka i s prostorem na dotazy: 1,5 h


Pravidelná Montessori setkávání
Setkávání rodičů s dětmi jedenkrát týdně trvající 1,5 h. Setkávání malé skupinky ideálně pro věkovou skupinu -  děti 1,5 – 4 roky a pro děti 3 – 6 let. Děti pracují s Montessori pomůckami, rodiče se dozvídají a získávají inspiraci. Montessori setkávání probíhají v pondělí v MRC Homole, pokud máte zájem je uspořádat i ve vašem bydlišti, kontaktujte nás.


Klub předškoláků
Pravidelná setkávání jednou týdně, při nichž pracují předškoláci (bez rodičů) s Montessori i jinými pomůckami, cílem je podpořit děti v dovednostech a znalostech důležitých při vstupu do školy, zaměřujeme se rovněž na rozvoj grafomotoriky a sluchové percepce. Máte zájem, aby klub probíhal i ve vašem bydlišti? Kontaktujte nás.


Spolek Kamínky, telefon 774 953 244, mail kaminky@kaminky.org